uždaryti

IDENTITETO INSTITUTAS, UAB

Žemaitės g. 21, Vilnius (3 įėjimas / 4 a.)

uždaryti

Užsiregistruok įvadiniam

iGrow studijų pokalbiui

Identiteto konsultacijos
/
Pradėk nuo savęs,
bet nebaik savimi;
būk pradžia, bet nelik
pats sau tikslas
/
Martin Buber

Holistinis individualus konsultavimas identiteto klausimu

Individualus psichologinis konsultavimas - tai tam tikru būdu vedamas konfidencialus pokalbis su psichologu, kurio metu Jūs turite galimybę išsisakyti ir būti išgirsti, suprasti. Toks pokalbis- pasidalinant savo pasaulėžiūra, požiūriu ar vertybėmis apie savo gyvenimą- yra puiki galimybė žingsnis po žingsnio rasti sau geriausius sprendimus sprendžiant asmeninius ar tarpasmeninius sunkumus. Konsultantas padeda aiškiau pamatyti vidines galimybes bei jų ribas kartais sudėtingame asmenybės augimo kelyje . Jis tarsi vedlys, kuris Jus saugiai, profesionaliai ir patikimai lydi kelionėje į vis gilesnį savęs pažinimą bei savęs priėmimą tokiu, kokiu save jau pažįstate bei naujai atrasite.

Holistinio konsultavimo tikslas: išgryninti unikalų konkretaus žmogaus identitetą ,jo unikalų pašaukimą , atskleisti savitąpasaulėžiūrą bei pasaulėjautą , kuri augintų asmenybės brandą ir aiškiai vestų prie identiteto realizavimo.

Holistinio konsultavimo metodai:

Remiasi žmogaus esama situacija, dabartimi ir ypač didelis dėmesys skiriamas kūno ,emociniams , dvasiniams pojūčiams dabartinę akimirką (čia ir dabar). Tiek mūsų kūnas, jausmai, tiek ir siela nuolat siunčia mums signalus (simptomus) o jų adekvatus dekodavimas ir realuspritaikymas asmens realybėje yra jūsų ir konsultanto bendras uždavinys.

Sesijų metu saugioje erdvėje esate kviečiami pakeliauti po savo vidinį pasaulį, nes jo atspindys matomas išorėje ir mes tikimės , kadnaujai atsiradusi energija , gyvybingumas , pilnatvės jausmas kurie visada lydi priartėjimą prie savo esaties leis jums jaustis geriau,mąstyti aiškiau ,džiaugtis gyvenimu ir siekti didelių egzistencinių tikslų.


Konsultuoja:

Assoc. Prof. Dr. Violeta Barvydienė

Remigijus Savickas

Konsultacijos trukmė 1h . Kaina 50 EUR

Kviečiame registruotis konsultacijoms telefonu : +370 655 38664